דלג לתוכן דלג לפוטר

מי אנחנו?

אנחנו Lowcost SEO – חברת דיגיטל חדשנית ופורצת דרך, אשר הוקמה על ידי 3 שותפים בעלי ניסיון רב בתחום, כחברת בת של חברת דיגיטל ותיקה. החברה הוקמה כדי להעניק לעסקים קטנים ובינוניים שירותי קידום אתרים ופרסום בגוגל באיכות גבוהה ומבלי לשחוק את כיסם. לאחר 15 שנות פעילות בעולם הדיגיטל, הצלחנו לפתח וליישם מודלים מתקדמים של ניהו,ל פרסום וקידום בגוגל, כולל תהליכים של אוטומציה, על מנת לאפשר גם לחברות קטנות לפעול ביעילות בדיגיטל ולקבל תוצאות איכותיות בתקציבים נמוכים.

שלושת מייסדי החברה, אורי, עידן ויואב הם אנשי מקצוע של שנים רבות בעולמות הניהול, השיווק, הדיגיטל והאוטומציה. יואב, שהיה סמנכ"ל המסחר של אל על מביא איתו את מודל ה-Low Cost מעולם התעופה לעולם הדיגיטל. עידן, מחלוצי תחום האוטומציה השיווקית פעל לייצר תהליכים אוטומטיים שמסייעים לבצע עבודה מקצועית תוך חסכון כספי. אורי, איש קידום אתרים וניהול קמפיינים ותיק חונך ומנהל את אנשי הצוות שעומדים לרשותך כאן ב-Lowcost SEO.

האנשים שהגו את Lowcost SEO:

יואב לוי

יליד 1960, נשוי + 3. שימש בעברו במגוון תפקידי מפתח בכירים בעולמות הניהול והשיווק. סמנכ"ל וממקימי AIG בישראל, סמנכ"ל וממייסדי פעילות סיטיבנק בישראל, סמנכל אל על, מנכ"ל אגד תיור ונופש, משנה למנכ"ל טמבור ותפקידים נוספים בעולמות המכירות והפרסום.

עידן לוי

נשוי + 2. מחלוצי תחום האוטומציה הדיגיטלית בישראל. עידן בעל ניסיון עשיר בעולם הדיגיטל והחיבור שלו לאוטומציה. עידן מרצה ומדריך בבתי הספר לדיגיטל והכשיר אנשי מקצוע רבים.

אורי שחם

נשוי, מקצוען דיגיטל, איש קידום אתרים וניהול קמפיינים ותיק ומנוסה, עם מאות אתרים מקודמים ועשרות אלפי קמפיינים בגוגל. מומחה בשיפור יחסי המרה, אופטימיזציה לאתרים, הטמעת כלי מעקב ובניית קישורים. אורי הוא החונך והמנהל של צוות העובדים המסור שלנו ב-Lowcost SEO.

0549335827 +972549335827דברו אתנו בוואטסאפ
רוצה לשוחח איתנו? 054-9335827 דילוג לתוכן