דלג לתוכן דלג לפוטר

שאלות ותשובות

ריכזנו עבורכם את כל השאלות, יש לכם שאלה שלא קיבלתם עליה תשובה?
מוזמנים לפנות אלינו

אנחנו כבר 15 שנים מקדמים אתרים ומנהלים קמפיינים בגוגל. צברנו המון ניסיון וידע שיוכלו לעזור גם לך לצמוח ולהתקדם. אחרי שקידמנו מאות אתרים, ניהלנו עשרות אלפי קמפיינים ובזכות התהליכים והידע שפיתחנו, נאפשר גם לך לעקוף את המתחרים שלך בגוגל, גם אם יש להם תקציבים גדולים משלך.

החבילות שלנו מתאימות לעסקים קטנים ולחברות שנמאס להם לשלם הרבה על מעט. עסקים ותיקים או בתחילת הדרך הדיגיטלית, בעלי מקצוע, נותני שירותים, אתרי תדמית ואתרי תוכן. אנחנו מתאימים למי שרוצה לקבל תוצאות טובות בגוגל בלי לשלם את המחירים הגבוהים הנהוגים בשוק.
אנחנו לא מתאימים לחנויות, או אתרים עם קטגוריות רבות. אנחנו מתאימים לעסקים ממוקדים.

כן. אנחנו מקבלים בברכה כל לקוח שבוחר לשלם פחות ולקבל יותר. אתרים חדשים, ותיקים, כאלה שעברו אופטימיזציה וכאלו שעדיין לא. אנחנו אוהבים מאוד חברות שבוחרות להחליף ספק קידום אתרים יקר או לא יעיל ולעבור אלינו.

בהחלט כן. אנחנו מכוונים את הפעילות שלנו לעסקים קטנים ובינוניים. העלויות שלנו נמוכות כדי שכל עסק יוכל לפעול בגוגל ולהשיג פניות ולידים. עורכי דין, רופאים, שרברבים, יועצים, מנעולנים, מתרגמים, מספרות, שרותי ניקיון, שיפוצים, מורים פרטיים, חוגים, ועוד ועוד. הפעילות אינה מתאימה לאתרי חנות.

אנחנו יודעים לתת שירות מדהים ותוצאות נפלאות, במחירים נמוכים. בדיוק כמו בעולם התעופה, כשנכנסו חברות low cost שהורידו מחירי טיסות באופן דרסטי, על ידי שינוי מתכונת העבודה תוך כדי מתן שירות מסודר וטוב לנוסעים. כך גם אנחנו, חברת דיגיטל מקצועית, ותיקה, מסודרת, פיצחנו את השיטה, ואנחנו יודעים לתת שירות מקצועי מאוד בשיטות מתקדמות, עם הרבה אוטומציה, באופן שמייצר תוצאות איכותיות ללקוח במחירים נמוכים.

במידה ואין לך אתר ניתן ליצור עימנו קשר בטלפון 0777-299-136 ונספק לך פתרון המתאים לצרכים שלך. כן, אנחנו גם בונים דפי נחיתה ואתרים במחירים מאוד נוחים.

אנחנו משרד פרסום דיגיטלי, מוזמנים לבקר אותנו במשרדים שלנו ברחוב בר כוכבא 4 בקומה 18 בבני ברק. אנחנו עומדים בקשר רציף עם הלקוחות שלנו. אפשר להיות איתנו בקשר בכל דרך שתתאים לך. המשרדים שלנו ברמת גן, הטלפון שלנו לרשותך, ואפשר גם להשאיר לנו הוראות באתר.

אז זהו שהצלחנו להוזיל עלויות באמצעות תהליכי אוטומציה ופשטות. ואת הוזלת העלויות הללו אנחנו מעבירים אליך הצרכן וחוסכים לך המון כסף. Low Cost SEO חוסכת לך כסף בזכות פיתוחים ותהליכי אוטומציה שמאפשרים לנו לעשות טוב יותר, מהר יותר, ובעלות נמוכה יותר עבורך הלקוח.

כן. ברור. אנחנו לא מחייבים אף לקוח לעבוד איתנו. אפשר להישאר איתנו כל עוד זה טוב לך ומייצר לך תוצאות. אפשר תמיד לעצור ולהיפרד, כל מה שצריך זו הודעה מוקדמת של 30 יום.

כן. טוב לכם איתנו? תמיד תוכלו לשנות תכנית לתכנית השנתית המוזלת. כך תמשיכו להנות מהעבודה הטובה שלנו, בעלות עוד יותר מופחתת.

עמלת מדיה היא עמלה שנגזרת מההוצאה החודשית שלך על פרסום בגוגל (או פייסבוק). משרדי פרסום גובים עמלת מדיה כי היא משקפת את כמות העבודה המשתנה על לקוח. בדרך כלל לקוחות מתחילים את העבודה בתקציב זהיר, ובמהלך העבודה מגדילים מאוד את התקציב כי הם רואים תוצאות טובות. כשהתקציב עולה גם העבודה שלנו מתגברת כי יש יותר קמפיינים לנהל, תקציב גדול יותר מחייב בקרה צמודה יותר ועל ידי עמלת מדיה אנחנו שומרים על איזון נכון בין כמות העבודה המשתנה לתשלום. לא, אנחנו לא משנים את התשלום החודשי הקבוע. כל מה שמשתנה, בהתאם לכמות הפרסום, הוא עמלת הפרסום. אם נניח החלטת להשקיע 1,000 ש"ח ל"קליקים" בגוגל, אנחנו גובים 100 ש"ח. וכשיגדל תקציב הפרסום שלך, אנחנו לא נשנה  את המחיר ולא נשנה את עלות הריטיינר, כל מה שישתנה הוא הסכום שישולם כעמלה ואשר משקף את תוספת העבודה שלנו עבורך.

יש לקחת בחשבון שכאשר מנהלים קמפיינים בגוגל, יש לשלם לגוגל, על מנת לממן את ה"קליקים". זה נקרא תקציב פרסום.
לנו ב Low Cost SEO אתם משלמים את הריטיינר החודשי שלנו, החל מ 449 ₪ לחודש, ו 10% עמלה על התקציב שיצא לפרסום. אם שילמתם למשל 1,000 ₪ לחודש לגוגל, אנו נגבה 100 ₪ נוספים מכם. עמלת הפרסום נועדה ליצור קשר בין כמות העבודה לתגמול. לדוגמא כאשר לקוח מעלה תקציבי פרסום, ועבודת הפרסום גדלה, מחיר הריטיינר (עלות חודשית) לא משתנה, יחד עם זאת העמלה נועדה לשלם על עלית כמות העבודה בהתאם לתקציב.

כדי לקדם אתרים בגוגל, (בעבודת קידום אתר SEO ), יש לרכוש קישורים מאתרים חזקים. קישורים אלו מאוד עוזרים לטפס במיקומים בגוגל. קישורים חזקים עולים כסף. מחירי של קישור יכל לנוע בין 50 ל 350 ₪.

כמו כן עבודות סטודיו, כתיבת תכנים, הקמת אתר או דף נחיתה מן הסתם עולה כסף.

אנחנו לוקחים את העבודה שלנו מאוד ברצינות, כי חשוב לנו לייצר לך תוצאות. לכן, כשאנחנו קולטים אותך לעבודה אנחנו עושים המון עבודת הכנה. אנחנו עושים מחקר מילות מפתח שיסייע לפרסום המדויק שלך. אנחנו עורכים בדיקת אתר יסודית לוודא שהאתר שלך מוכן למשימה ובנוי נכון. אנחנו עושים מחקר מתחרים כדי לבדוק מה עושים המתחרים שלך ואיך נכון לפעול. הפעילות הזו מאוד חשובה ומושקע בה זמן ומאמץ רב ולכן אנו גובים עלות חד פעמית של הקמת לקוח.

זה פשוט. מכניסים כרטיס אשראי, והתשלום מתבצע דרכו.

0549335827 +972549335827דברו אתנו בוואטסאפ
רוצה לשוחח איתנו? 054-9335827 דילוג לתוכן